Kamienie ogrodowe

Chcesz wyróżnić swój ogród, chcesz przyciągnąć wzrok sąsiadów, wywołać zazdrość w oczach przechodniów? Zapraszamy…. Prawdopodobnie mamy wszystko czego potrzebujesz, w ilości jakiej potrzebujesz.

 Z nami Twój ogród nabierze charakteru. Pomogą Ci w tym oferowane przez nas ogrodowe grysy, żwiry, gnejs, łupek, otoczaki. Kamienie ścieżkowe, kaskadowe i elewacyjne, głazy ogrodowe czy kamienie murowe sprawią, że Twój ogród stanie się jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny.

Mamy duży wybór granitu. Zajrzyj do nas jeśli potrzebujesz granitowej kostki, palisady, krawężnika, kamienia murowego itp.

Znajdziesz u nas kamienie w kolorch od śnieżnobiałego po czarny, o wielkości od malutkich-kilkumilimetrowych do wielkich- kilkutonowych, kształty od płaskich
po okrągłe…

Oferujemy Ci kamienie polskie, greckie, szwedzkie, portugalskie i tureckie przy czym zaznaczamy, że przeważa u nas towar od polskich Producentów.

Nadążamy za trendami.

Szukasz inspiracji? Zajrzyj do nas… Zobaczysz, że istnieje wiele możliwości. Kto wie, może zamarzysz o kaskadzie, skalniaku, ścieżce z kamiennych „plastrów”
czy drobnego grysu a może o nowej rabatce wysypanej śnieżnobiałymi otoczakami….

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.